Sektör TURİZM VE SEYAHAT » Turizm ve Seyahat Acenteleri
Yayınlama Tarihi 18 Eylül 2021
Telefon 0212 343 47 74 - 0532 057 38 80
E-posta Adresi [email protected]
Resmi Web Sitesi http://www.yucayturizm.com.tr

Şirket Tanımı:

''Kişiye Özel Tur Planlaması ile Her An Yanınızdayız.''

Yücay Turizm;Kongre Seminer, Yurt İçi ve Yurt Dışı gezileri, Paket Tur Programları ve Uçak Biletleri gibi uzmanlık gerektiren konularda üstün hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen Yücay Turizm, üretici çözümleriyle kurumsal hizmetlerinde de özel şirket ve kamu kurumlarına en uygun fiyatlarda en kaliteli hizmeti verme prensibi ile uzun süreli iş birlikteliği sunmaktadır.

Konusunda uzman, deneyimli, aktif, yeniliklere açık yaratıcı kadrosu ile uluslararası kalite standartlarını hedefleyen Yücay Turizm; bu amaçla çalışmalarını Seyahat "Travel Agency" Etkinlikler "Events" ve şoförlü lüks araç kiralama olarak üç ana başlık altında toplamıştır.

Yücay Turizm; müşteri odaklı yüksek verimlilikte çalışmanın uzmanlık gerektirdiği inancı ile kendi içerisinde de uzmanlık alanlarını ayıran kurum: Tatil ve Seyahat; özel seyahat ve tatiliniz için gerekli tüm hizmetleri, Kurumsal; şirket, kurum ve kuruluşların her türlü iş seyahatlerine ve organizasyonlarına yönelik özel hizmetleri, Incoming; başta Iskandinav ve körfez ülkeleri olmak üzere, Avrupa ve dünyanın bir çok ülkesinden Türkiye’ye yapılan seyahatlerin her yıl artması için yoğunlaşan iş hacmi ile çalışmalarını titizlikle sürdürmekte ve Türkiye’nin tanıtımına da katkıda bulunmaktadır.

Yücay Turizm Türkiye TÜRSAB, IATA, ICCA üyesi, ICEC Lütfi Kırdar Kongre Merkezi kurucu ortağı ve ISO 9001 sertifikalı, hizmet kalitesi onaylanmış bir kuruluştur.

Hizmet Tanımı:

HAVALİMANI TRANSFER: Havalimanından gideceğiniz yere güvenli ve konforlu şekilde transfer işleminizi gerçekleştiriyoruz. Mekan Transferi ve Otel Transferleriniz Holiday Month güvencesinde.

AVALİMANI ÖZEL KARŞILAMA: Sizi ve misafirlerinizi havalimanında özel olarak karşılar profesyonel ekibimiz ile kaliteli hizmet sunarız.

ŞOFÖRLÜ VIP ARAÇ KİRALAMA: Lüks araçlarımız şoförlü olarak hizmetinizde. İstediğiniz an sizin ve misafirleriniz için uzman ekibimiz ile hazırız.

ŞOFÖRLÜ GECE ARAÇ KİRALAMA: Özel gün ve gecelerde şoförlü araç hizmetimiz ile güvenle seyahat etmenizi sağlıyoruz. Deneyimli şoför kadromuz ve lüks araçlarımız istediğiniz her an hizmetinizde.

ŞEHİRLER ARASI TRANSFER: Şehirler arası transfer isteklerinizde yanınızdayız. Dilediğiniz yerden özel olarak alıp istediğiniz yere keyifli ve güvenli bir seyahat sunuyoruz.

Hizmet Bölgeleri:

Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.

Arama Terimleri: Kişiye Özel Araç Kiralama, Özel Şoförlü Lüks Araç Kiralama, Özel Limuzin Kiralama, Şoförlü Limuzin Kiralama, Özel Havalimanı Transferi, Araba Kiralama, Rent A Car, 7/24, Otomatik, Manuel, Lüks, VİP, Otel ve Havaalanı Transfer, Günlük, Haftalık, Aylık Araç Kiralama, Otel Transfer Hizmeti, Kongre Taşımacılığı, Seminer Taşımacılığı, Sempozyum Taşımacılığı, Konferans Taşımacılığı, Bayi Toplantıları Taşımacılığı