Sektör WEB YAZILIM VE SUNUM HİZMETLERİ » Yazılım ve Programlama
Yayınlama Tarihi 30 Eylül 2019
Telefon 0212 322 74 90
Fax 0212 322 74 90
Resmi Web Sitesi http://www.tebilisim.com

Şirket Tanımı:

TE Bilişim, haber yazılımları, sunucu ve hosting hizmetleri, mobil uygulama çözümleri sunmaktadır.TE Bilişim tüm yazılımlarında en yeni teknolojilerle çözüm sunmayı hedefler. Amaç, herkesin kolaylıkla kullanabileceği, pratik çözümlere sahip daha hızlı, daha güvenli bir sistemdir.

Hizmet Tanımı:

TE Bilişim, müşterileri için webe yönelik çözümler üretir. Haber yazılımları, sunucu ve hosting hizmetleri, mobil uygulama, reklam çözümleri, CDN, player’lar ve teknik destek anlamında sonuca odaklı hizmetler sunar. Özellikle haber yazılımı konusunda Türkiye’de iyi imkânları sunan bir kuruluş olmanın sorumluluğunu sizlerle paylaşırken, en kaliteli çözümleri üretmek için de büyük gayret sarf ediyoruz.

Müşterilerine en iyiyi sunmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirdiği özel felsefesiyle, kurulduğu günden bugüne, TE Bilişim ile çalışmayı seçmiş bütün müşterilerine üst düzey hizmet sunmuştur. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde takipçi iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri bulunmaktadır.

Hizmet Bölgeleri:

Türkiye geneline hizmet vermekteyiz. Yurtdışı müşterilerimizin taleplerini de hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Arama terimleri: Haber Yazılımları, Mobil Uygulamalar, Video Player, Seçim Yazılımı, E-yayın Yazılımı, AQL Yazılımı, Seçim eklentisi, Haber Uygulaması