Sektör İNŞAAT SEKTÖRÜ » İnşaat Malzemeleri
Yayınlama Tarihi 18 Eylül 2021
Telefon 0216 415 37 87
Fax 0216 364 77 66
E-posta Adresi [email protected]
Resmi Web Sitesi http://www.schluter.com.tr

Şirket Tanımı:

Genç seramik ustası Werner Schlüter, beş kapılı bir banyoya seramik döşerken, aklına profil ile ilgili fikir gelir: Bu şirket kariyeri için zorlu bir başlangıçtır. Mucitler, uzaydan dünyamıza düşmezler! Mucitler uygulamadan gelirler! Gerçekten başarılı fikirler, çok defa iyi bir özel yaratıcılıkla birleşince, uzun yılların tecrübelerin sonucu olarak ortaya çıkarlar. Zaman içerisinde oluşurlar ve her zamanın da aynasıdırlar! Bugün uluslararası başarılı bir marka ve uluslararası başarılı bir firma için genç bir seramik ustasının ismi geçiyor.

Schiene'den başlayarak, inovatif fikirler ve yüksek kaliteli ürünler ile sistem bütününe ilerleyen Schlüter-Systems KG, seramik ile ilgili tamamlayıcı ürünlerde market lideridir. 1.800'den fazla çalışanı, Avrupa ve Amerika da dahil olmak üzere 7 şubesi ile, 40 yılı aşkın süredir ulusal ve dünya genelinde, seramik ve plakaların kolay uygulanabilmesi için çözümler sunmaktadır."

Profil fikri, seramik üretimindeki ve yapı kimyasallarındaki yeni gelişmelere çok iyi uyum sağlar.

Hizmet Tanımı:

Profillerle teknik ve dizayn: Schlüter profilleri, fonksiyonellik ve tasarım konusunda ideal kombinasyondur. Duvar, zemin ve merdiven döşemelerinin bitirmeleri için ve aynı şekilde inşaat ve köşeler için uygun profilleri kapsamaktadır.

Yalıtım, ayırma, isıtma, drenaj, ses izolasyonu: Schlüter-Systems seramik zeminlerinin; su yalıtımı, ayrımı, drenajı ve ses yalıtımı için pratik ve denenmiş sistem çözümleri sunmaktadır. İç-dış mekan veya yeni inşaat ve tadilatlarınız için, burada her zaman uygun çözümü bulabilirsiniz.

Balkonlar ve teraslar: Schlüter balkon sistemleri; köşe bitirme profillerinden, gider olukları, drenaj, ayrım ve izolasyon sistemlerine kadar, birbirleri ile uyumlu parçalardan oluşan, komple bir ürün yelpazesine sahiptir.

Kaplama konstrüksiyonları: Schlüter®-BEKOTEC sistemi, özellikle hızlı montajı yapılabilen, ince katmanlı, deforme olmayan ve gerilimsiz bir kaplama konstrüksiyonudur. Schlüter®-BEKOTEC-THERM ile de, efektif bir seramik termal zemin oluşturabilirsiniz.

Döşeme zemini, konstrüksiyon plakası, kombine yalıtım: Yepyeni bir teknoloji ile üretilen ve şantiyedeki ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik bir ürün olan Schlüter®-KERDI-BOARD, işleme ve tasarımda yepyeni imkanlar sunmaktadır.

Aydınlatma profili teknolojisi: Schlüter®-LIPROTEC' den modern çok renkli LED aydınlatma teknolojisi ile odaları yaratıcı ve dekoratif bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Taşıyıcı profillerin yaşam alanına armonik bir uyumda olmasını Schlüter-Systems'in kendini kanıtlamış profil teknolojisi sağlar: aydınlatma ve kumanda teknolojilerinin bireysel olarak uyarlanmış birinci sınıf ürünleriyle bağlantılı olarak.

Hizmet Bölgeleri:

Türkiye geneline hizmet vermektedir.

Arama Terimleri: Basamak Profilleri, Genleşme ve Haraket Profilleri, Duvar Köşeleri ve Bitişleri, Zemin Döşemeleri Bitişleri, Yalıtım, Gider Sistemleri, Ayrım Membranları, Ses Yalıtımı, Drenaj Sistemleri, Balkon Kenar Profilleri, Seramik Döşeme Alt Zemini, Aydınlatma Profili Teknolojisi