Sektör OTOMOTİV SANAYİİ » Otomobil Markaları
Yayınlama Tarihi 18 Eylül 2021
Telefon 0212 484 33 00
E-posta Adresi [email protected]
Resmi Web Sitesi http://www.mengerler.com

MENGERLER TİCARET TÜRK A.Ş olarak;

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmak,

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili yasal ve teknik mevzuat şartlarına uygunluğu sağlamak,

Müşterilerimizin ve ilgili taraflarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak,

Satış ve Satış sonrası servis hizmetlerinde kaliteyi, hızı ve memnuniyeti ön planda tutmak,

Mercedes Benz yeniliklerini dünya ile eş zamanlı olarak müşterilerimize sunmak,

Tüm birimlerde kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak sürekli iyileştirmek ve kaynakların etkili kullanılmasını sağlamak,

Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerinin sürekli gelişmesini sağlamak,

Kuruluşumuzun kalite politikasıdır.

Biz Mengerler Ticaret Türk A.Ş. olarak tüm müşterilerimize;
- Mercedes-Benz markasını taşıyan ürünlerin satın alımı öncesinde en doğru bilgileri vereceğimizi,
- İster Mengerler’ den ister başka bir otorize edilmiş Mercedes-Benz Türk A.Ş. yetkili satıcısından, ister herhangi bir satıcıdan alınmış olsun, ister başka bir ülkeden yurdumuza giriş yapmış olsun Mercedes-Benz markasını taşıyan her ürüne ve o ürünün sahibine o ürünü satın almakla zaten hak etmiş olduğu en kaliteli, en süratli,en doğru satış sonrası hizmetlerini, çalışma saatleri dahilinde kendi tesislerimizde, bunun dışında 24 saat hizmet ve acil hizmet birimlerimiz vasıtasıyla yasal ve ekonomiklik kuralları çerçevesinde eksiksiz vereciğimizi;
- İhtiyaç olunan her yedek parçayı ihtiyaç olunan yerde ve en kısa zamanda ihtiyaç sahibinin hizmetine sunacağımızı,
- Kendi kullandığı aracını satmak istediğinde, kullanılmış bir araç satın almak istediğinde ihtiyacı olan tüm bilgileri doğru vereceğimizi;
- Yaptığımız tüm işlerde kazancın iki tarafın yararına olması gerektiği prensibinden ayrılmayacağımızı, söylediklerimize gerçekten inandığımızı, eksik hizmetimiz olduğunda mutlaka telafi edeceğimizi ve yaptığımız her işin arkasında olduğumuzu taahhüt ederiz.

- Bizi ziyaret ediniz. Sizleri Adana, Ankara, Bursa, Çorlu, İstanbul (Davutpaşa-Etiler-Ataşehir-Bostancı) İzmir, Kocaeli, Milas, Samsun ve Sivas'taki hizmet noktalarımızda ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacağız.

Mengerler Ticaret Türk A.Ş., Ağustos 2015 itibari ile bünyesinde bulundurduğu toplam 1.276 kalifiye elemanı, otomotiv sektöründe yurt çapında 10 il ve 23 ayrı lokasyonda konumlanan Mercedes-Benz yetkili bayi ve servis noktaları ile müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunmaya devam etmektedir.

Mercedes-Benz Yetkili Servis Hizmetleri

Mercedes-Benz Mengerler Yetkili Servisleri olarak 85. yılımızı kutluyoruz. Siz değerli yıldız sahiplerine araçlarını teslim ederken daima en iyi hizmet kalitesini hedefliyoruz. Bir yıldızın iyi görünmenin ötesinde, güvenlik ve performans kriterlerinin de sizler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Mercedes Yetkili Servislerimizde aracınızı teslim ettikten itibaren bu farkındalıkla yıldızlarınıza en doğru çözüm ve deneyimleri katmak için çalışıyor, her geçen gün öğrendiklerimizin üzerine yenilikleri de katarak geleceğe hazırlanmaya devam ediyoruz.

Mercedes-Benz Araç Kabul
Aracınızı bize getirdiğinizde uzman sertifikalı müşteri danışmanlarımız sizi bekliyor olacak. İsteklerinizi anlatarak neler yapılması gerektiğine birlikte karar verecek, fiyat konusunda önceden bilgi sahibi olacak ve randevunuz ayarlanarak en kısa sürede aracınızı teslim edeceksiniz. Dilerseniz aracınızın bakım / onarımı esnasında, siparişteki yedek parçanız, garanti işlemleriniz ve daha bir çok konuda bilgi alabilirsiniz.

Mercedes-Benz Müşteri İlişkileri
Tüm gayretimiz şikayetinizi en kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde çözmektir. Sizi dinlemeye ve çözüm getirmeye hazırız, tüm imkanlarımızla memnuniyetinizi daha da yükseltmek için çalışıyoruz. Her türlü istek, eleştiri ve öneriniz için tüm lokasyonlarımızda görevli müşteri ilişkileri sorumlularımızla görüşebilirsiniz. 

Mercedes-Benz Periyodik Bakımlar
Mercedes-Benz marka aracınıza hak ettiği özeni göstermelisiniz. Aracınızın uzun ömürlü olması ve daima sürüş keyfi vermesi için sizi servisimize bekliyoruz. Mengerler’de yaptırdığınız periyodik bakımlarla, aracınızın değerine değer katıyoruz.

Mercedes-Benz Mekanik Tamiratlar
Aracınızın yürür aksamı ve süspansiyon sistemi ile ilgili tamirat ve testlerini, son teknolojiye sahip cihazlarımızla gerçekleştiriyoruz. Şanzıman, motor ve yürüyüş düzeni işlemleriniz için de doğru yerdesiniz. Biz aracınız için özenle çalışırken, siz bekleme salonumuzda keyfinize bakın, Mengerler hizmetlerinin farkını hissedin.

Kaporta Boya
Türkiye'nin en büyük kaporta-boya atölyesine sahip tesislerimizde son teknoloji araçlar ile yapılan bakım ve tamiratlardaki en önemli gücümüz mükemmelliyetçi ustalarımızdır. Makinelerin bile göremediği incelikte hatalar Mengerler KA-BO atölyesinden kaçamazlar.

Hizmet Noktalarımız

Mengerler Hizmet Noktaları siz değerli müşterilerine, 10 şehirdeki 25 hizmet noktası ile satış, servis, yedek parça, ikinci el, filo kiralama hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Size en yakın ve ihtiyacınıza yönelik hizmet noktasına ulaşmak için aşağıdaki hizmet noktası listemizi kullanabilirsiniz.