Sektör TURİZM VE SEYAHAT » Limuzin Kiralama
Yayınlama Tarihi 18 Eylül 2021
Telefon 0212 369 39 35 - 0532 621 92 02
E-posta Adresi [email protected]
Resmi Web Sitesi http://www.hclimousine.com.tr

Şirket Tanımı:

''Sizi ve Misafirlerinizi Güvenli, Konforlu, Kaliteli, Lüks bir Seyahat Bekliyor.'' Hayri CEYLAN

Gün geçtikçe büyümeye devam eden turizm sektöründe Limuzin servis ve Lüks araç kiralamaya duyulan ihtiyaç gözönüne alınarak kurulan HC LIMOUSINE, kullanıcılarına kaliteyi, lüksü ve konforu bir arada sunan bir şirkettir.

Turizm taşımacılığında hem bireysel hem de kurumsal olarak tercih edilen lüks araçlarda HC LIMOUSINE, taşımacılık konusunda yetki belgeli, kurumsal, güvenilir, profesyonel olarak işini gerçekleştirmekte ve şoförlü olarak hizmet sağlamaktadır.

HC LIMOUSINE, verdiği hizmet kalitesini sürekli en iyiye taşıyarak, memnuniyeti en üst seviyede tutmakta ve konusunda profesyonel olduğu bu alanda daimi olarak sizlere hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana sahip olduğu avantajlarla birlikte teknolojiyi yakından takip eden, müşteriyle birlikte hareket eden, ortak çözümler üreten ve her şeyden önemlisi müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen bir anlayış içerisindedir.

Geniş araç portföyüne sahip olan HC LIMOUSINE, her geçen gün araç portföyünü biraz daha büyütmektedir. Müşteri kazanmanın önemini çok iyi bilen HC LIMOUSINE, yılların tecrübesiyle sizin istekleriniz doğrultusunda büyüyerek Türkiye'nin belli başlı firmaları arasında yerini almıştır.

HC LIMOUSINE, TÜRSAB üyesi, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı yetki belgelerine sahiptir.

Hizmet Tanımı:

Havalimanı Transfer: HC LIMOUSINE olarak, sizleri karşılıyor gideceğiniz yere en güvenli ve konforlu şekilde ulaştırıyoruz.

Şoförlü VIP Araç Kiralama: Sizi ve misafirlerinizi önemsiyoruz, lüks araçlarımızı özel şoförlerimiz ile hizmetinize sunuyoruz.

İstanbul İçi Transfer: HC LIMOUSINE olarak, sizin ve misafiriniz için konforlu ve keyifli bir İstanbul içi transfer hizmeti sağlıyoruz.

Şoförlü Gece Araç Kiralama: Özel gün ve gecelerinizde konforlu araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz ile güvenli bir hizmet sunuyoruz.

Şehirler Arası Transfer: HC LIMOUSINE olarak, şehirler arası transferlerinizde hız, güven ve konfor sağlıyoruz.

Havalimanı Özel Karşılama:Havalimanında gelecek misafirlerinizi özel olarak karşılıyor, kaliteli ve konforlu bir hizmet ile ağırlıyoruz.

Hizmet Bölgeleri:

Türkiye geneline hizmet vermekteyiz. 

Arama Terimleri: Kişiye Özel Araç Kiralama, Özel Şoförlü Lüks Araç Kiralama, Özel Limuzin Kiralama, Şoförlü Limuzin Kiralama, Özel Havalimanı Transferi, Araba Kiralama, Rent A Car, 7/24, Otomatik, Manuel, Lüks, VİP, Otel ve Havaalanı Transfer, Günlük, Haftalık, Aylık Araç Kiralama, Otel Transfer Hizmeti, Kongre Taşımacılığı, Seminer Taşımacılığı, Sempozyum Taşımacılığı, Konferans Taşımacılığı, Bayi Toplantıları Taşımacılığı