Sektör OTOMOTİV SANAYİİ » Fiat Satış ve Servis Noktaları
Yayınlama Tarihi 23 Eylül 2021
Telefon 0212 447 34 34 - 0212 953 25 13
Fax 0212 447 33 33
E-posta Adresi [email protected]
Resmi Web Sitesi http://www.erkay.fiatbayi.com.tr

Şirket Tanımı:

Fiat Erkay Bayisi olarak - İstanbul ilinde Otomobil sektörünün lider markası Fiat bayisi olarak hizmet vermekteyiz.
Satış ve servis hizmetlerinde kaliteyi arttırmaktır. Yenilenen Fiat modelleri ve kampanyalarıyla otomobil sektöründe güveni sağlamıştır.
Araç filolarını oluşturmak, genişletmek ya da yenilemek isteyen müşterilerine verdiği hizmetlerden dolayı kurumlar tarafından en çok tercih edilen markalardan biri olan FIAT, firmaların tüm filo ihtiyaçlarına en verimli şekilde cevap vermeyi, onlarla sadece satışa yönelik olmayan, satış sonrası hizmetleri de içeren uzun vadeli iş ilişkileri kurmayı kendisine amaç edinmiştir. Yurt geneline yayılmış geniş bayi ve servis ağı, rekabetçi yedek parça fiyatları, satış sonrası faaliyetleri ile bireysel müşterilere sağladığı tüm ayrıcalıkları filo müşterilerinin de hizmetine sunan FIAT, sağladığı bu faydalar ile müşterilerine daha satın alma aşamasında kazandırıyor.

Hizmet Tanımı:

  • Acil Servis: Nerede olursanız olun, 365 gün 24 saat yanınızdayız. Aracınızda herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda tek yapmanız gereken FIAT Müşteri İlgi Merkezi 444 22 55’i arayarak operatöre bulunduğunuz yeri bildirmek.

  • Yedek Araç: Fiat Yetkili Servisleri'nde, araçlarını aynı gün içinde teslim alamayan mekanik şahıs müşterilerimize ücretsiz yedek araç hizmeti!

  • FIAT KASKO: FIAT marka araçlar için özel olarak hazırlanan FIAT Kasko Poliçesi, her türlü riske karşı aracınızın uğrayacağı zararları güvence altına alır ve aracınızda oluşan tüm hasarlar FIAT yetkili servislerinin güvencesi ile onarılır.

  • LPG: Siz de LPG dönüşümü ile daha ekonomik ve çevreye daha duyarlı ve güvenli bir sürüş keyfi için bir FIAT yetkili servisine başvurabilirsiniz.

  • Yakıt Güvence Sistemi: Akaryakıtınızı sürekli OPET istasyonlarından alırsanız, akaryakıtdan kaynaklanabilecek hasarlara karşı onarım maliyetleri size yansımıyor. Yakıt güvence sistemi aracın garanti süresince veriliyor.

  • Hızlı Servis: Hızlı Servis ile 1 saatte yolunuza devam edin!

  • Hasar Destek Hizmeti: Kaza yapmanız durumunda, kaskonuz olsa da olmasa da, 444 22 55 Fiat Müşteri İlgi Merkezini arayarak FIAT yetkili servislerine aracınızı ücretsiz olarak çektirebilir, kaza tespit tutanağı ve sigorta işlemleri ile ilgili izlemeniz gereken adımlar konusunda destek alabilirsiniz.

Hizmet Bölgeleri:

İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. İstek ve talepleri karşılamak içinTürkiye geneline hizmet vermektedir.

Arama Terimleri: Oto Check-up, Oto Yedek Parça, Mekanik Motor Tamir, Oto Tamir, Oto Fren Tamir ve Bakım, Oto Elektrik, Oto Şanzıman, Fiat Yetkili Servis, 7/24 Çekici, Göcük Onarım, Oto Fırın Boya, Muayene Öncesi Bakım, Oto Kuaför ve Boya Koruma, Araç Filo Satış, Oto Sigorta ve Kasko Hizzmetleri