Sektör PASTANE VE RESTAURANTLAR » Pastane ve Tatlıcılar
Yayınlama Tarihi 01 Eylül 2021
Telefon 0212 671 70 34 - 0212 671 71 49 FAX
Fax 0212 671 71 49
Resmi Web Sitesi https://www.dilek.com.tr

Şirket Tanımı:

1957’de yolculuğuna bir Dilek’le başlayan, bugün ise İstanbul’un birçok seçkin noktasında hizmet vermeye devam eden Dilek, Türkiye’de Pastane, Cafe ve Restaurant konseptini bir arada uygulayan ilk firmadır.

Hizmet Tanımı:

Geniş kesimlere hitap eden Dilek, hayattan keyif almayı bilenlerin tercih noktaları olmaya devam etmektedir. Rahat ve konforlu mekânları ve geniş ürün yelpazesi ile günümüzde tercih edilen bir markadır.
Ülkemizde hızla gelişen hizmet sektörü globelleşmenin etkisi ile sosyalleşen yeni kitleler yaratmaktadır. Bu nedenle insanların yiyecek içecek ihtiyaçlarını karşılamak için damak tatlarına hitap edecek dünya mutfaklarından menülere ihtiyaç duyulmaktadır. Dilek , Cafe ve Restaurantlarında zengin pastane ürünlerinin yanısıra ün yapmış açık büfe kahvaltı çeşitleri ve Dünya mutfaklarından eşsiz lezzetler sunmaktadır.
Dilek kendi fabrikasında üretimini yaptığı ,özel gün pastaları , yaş pastalar, unlu mamuller, kekler, çörekler, sütlü tatlılar, baklava çeşitleri ve Dünya mutfaklarından seçme menüler ile haftanın her günü 07.00 ile 24.00 saatleri arasında mağazalarında misafirlerini ağırlamaktadır.
Dilek 2004 yılından bugüne franchising sistemiyle büyümektedir. Franchising sisteminde hem girişimcinin hem de seçilen mağaza ve lokasyonun uygunluğu temel ilkeyi oluşturmaktadır. Bu sistem, etkin kontrol ve uygulama ile başarıyı getirmektedir.
Dilek, misafirlerine konforlu mekanlar sağlayarak, istikrarlı büyümeyle iş ortaklarının ve çalışanlarının mutlu olduğu aynı zamanda güven duyduğu bir şirket kültürü oluşturmaktadır.

Hizmet Bölgeleri:

İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Franchise sistemimizde bulunan bayilerimize Türkiye geneli hizmet vermekteyiz.

Arama terimleri: Kişiye özel pasta, Özel tasarım pasta, Doğum günü pastası, Yılbaşı Pastası, Düğün/Nişan Pastası, Doğum Günü Pastası, Resimli Pasta, Taraftar Pastası, Kare Resimli Pasta, Patron Pastaları, Sevgili Pastaları, Tropik Pastalar (Hayvanlı), Yuvarlak Resimli Pasta, Erkek Çocuk Pastaları, Kız Çocuk Pastaları, Çizgi Film Pastaları, Yeni Doğan Bebek Pastaları, Bülbül Yuvası, Sarı Burma, Saray Sarma, Özel Cevizli Ev Baklavası, Özel Fıstıklı Ev Baklavası, Fıstıklı Baklava Havuç Dilimi, Cevizli Burma Kadayıf, Fıstıklı Burma Kadayıf, Fıstık Sarma, Cevizli Şöbiyet, Fıstıklı Şöbiyet, Toplu Yemek Tatlıları, Cevizli Baklava, Kaymaklı Tatlılar, Şekerlemeler, Şirket Yemekleri, Hazır Yemek, Açılış Yemekleri, Dernek Yemekleri, Düğün Yemeği, Gazlı İçecekler, Limonta, Portakal Suyu, Kahve Çeşitleri, Yumurta Çeşitleri, Omlet Çeşitleri, Sucuklu Yumurta, Açık büfe kahvaltı, Izgara Çeşitleri, Çorbalar