Sektör BÜRO MALZEMELERİ » Telefon Sistemleri
Yayınlama Tarihi 28 Kasım 2021
Telefon 0212 659 90 00
Fax 0212 659 91 00
E-posta Adresi [email protected]
Resmi Web Sitesi https://www.alnetbilisim.com.tr

Şirket Tanımı:

Bilisim teknolojilerinin her alanında uçtan uca anahtar teslimi projeler geliştiren ve gerçekleştiren ALNET BİLİŞİM SİSTEMLERİ, 20 yıllık tecrübesiyle iletişim teknolojilerinde uzman kadrosuyla faaliyet göstermektedir. Baş döndüren teknoloji dünyasında Türkiye’de çok az örneği olan çözüm ve proje üretim merkezi niteliğini kazanmıştır.

Haberleşme, güvenlik, video konferans ve yapısal kablolama gibi geniş ürün portföyü ve alanlarında uzman kardeş şirketleri ile birlikte teknolojik çözümleri tek elden sağlayan ALNET BİLİŞİM SİSTEMLERİ, “koşulsuz müşteri memnuniyetini” kendisine ilke edinmiştir. İş süreçlerini tanımlayarak firma içi e-iş platformunu oluşturmuş ve müşteri ilişkileri yönetim sistemi programını hayata geçirmiştir.

Bünyesindeki 1 mühendis, 7 teknisyenden oluşan güçlü teknik kadrosu, sürekli olarak İstanbul içerisinde faaliyette bulunan 5 teknik servis aracı ve 2000’i aşkın memnun müşterisiyle Alnet Bilişim Sistemleri sektöründe güvenilir bir hizmet markasıdır.

Hizmet Tanımı:

Kurumların telefon santrallerinin yerinde koruyucu bakım hizmetleri, Alnet Bilişim Sistemlerinin 1 mühendis ve 7 teknisyenden oluşan uzman ekibi tarafından müşteri memnuniyeti anlayışı çerçevesinde yerine getirilir.

Karel analog ve ip telefon santrelleri , Karel çağrı merkezi ,Karel CCTV  ürünlerinin satış teknik destek ve kurulum hizmetlerini vermekteyiz.

Firmanızla aramızda yapılacak bakım sözleşmesi kapsamında arızaya erişim, müdahele ve onarım yükümlülüklerimizi en kısa sürede yerine getirmek temel hizmet anlayışımızdır. Bu amaçla yeterli düzeyde yedek parça ve değişim cihazımız daima hazır tutulmaktadır.

Sürekli yenilenen teknoloji ortamında santraller de yeni versiyonlar çıkarmaktadır. Bakım sözleşmesi kapsamında yapılacak periyodik bakım hizmetleri sırasında firmalar, ücretsiz upgrade avantajından da faydalanabilmektedirler.

Hizmet Bölgeleri:

İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Anlaşma şartlarına uygun olarak diğer il ve ilçelerede hizmet verebiliriz.

Arama Terimleri: Telefon sistemleri, Alarm kamera sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Telefon santralleri, Karel analog ve ip telefon santrelleri , Karel çağrı merkezi ,Karel CCTV  ürünleri, Satış-teknik destek ve kurulum hizmetleri