Dünyanın Bitcoin’e Her Zamankinden Daha Fazla İhtiyacı Var

Yüksek hızda internetin yükselişi, dünyanın her yerinde anında iletişim kurmamıza, filmler ve TV şovları yayınlamamıza, oturduğumuz yerden alışveriş yapmamıza, ünlü müze ve kütüphanelerin arşivlerini incelememize ve diğer ülkelerdeki olayları gerçek anlamda izlememize izin veriyor.

Hızlı gelişen teknoloji hayatımıza yön verirken, aynı zamanda hem büyümesi hem de küçülüyor olması nedeniyle dünyanın hızlı teknolojik gelişmelerine ayak uydurmakta zorlanıyoruz.

Böyle bir açıklığın ters tarafı, az sayıda şirketin hayatlarımızı nasıl yaşadığımızla ilgili güçlerini arttırması şeklinde ortaya çıkarıyor. Bu nedenle, Bitcoin şimdi her zamankinden daha hayati bir durumda yer alıyor.

Artık alışkanlıklarımız değişiyor!...

Artık birçok insan Etsy’de sanatını sunmak, YouTube videoları yapmak, Twitch’te oyun oynamak veya eBay’de eşya satmak , Amazon'da mağaza açıp kazanç elde etmek ve hayatlarını sürdürmek için internete güveniyor. Bu tür çabaların hedefi, ödemeleri alabilmek. Popüler sitelerden biri olacak olan network projelerine yatırım yapmamanın kazançlarını anlatarak, ekip kuracak takım arkadaşlarıma yatırım yapmalarını tavsiye edeceğim.

Kripto ekonomi ile ilgili arkadaşlarımla ekip oluşturup iş ortaklarıma yatırım yapmaları için proje aramaya sunumlar yapmaya başladım. Değişime katılanlar kazanacak. Ama bekleyip izlemeyi düşünenler zarar edecekler. Ne diyelim bu işlerin tamamı karşımıza nasip olarak gelir.

Bazı insanlar web sitelerinde Visa ve Mastercard gibi banka ve kredi kartlarını kabul edebilmekte. Bununla birlikte, çevrimiçi ödemeler için ana yapı 286 milyon kullanıcıya sahip olan PayPal. Bir çevrimiçi yayın yapma denklemi son derece basit: Video içeriği veya sanat eseri gibi gibi bir ürün oluşturun ve müşteriler bir ödeme işlemcisi kullanarak parayı teslim etsin. Böyle bir durum artan blockcahin teknolojisi ile düzenlilik içerinde gerçekleşiyor. 

Gerçek şu ki, klavyeye yapılan basit bir vuruş herkesin genel finansal erişimini kesebilir. Sadece bir avuç şirket bu erişimi kontrol ettiğinden (PayPal, Mastercard, Visa, Discover, American Express, vb.) Ortalama bir insan, geçimini sağlamak için uygun bir alternatifi hiçbir zaman bırakmaz. Bunedenle içinde olcağınız teknolojinin ve yatırım aracının blockchain teknolojisi kullanıyor olması,white paper ve smart contact ile donatılmış bir marketing planı olmalı. Akıllı kazanç bundan sonra başlıyor.

Kripto paranın merkezileşmemiş doğası gereği, sizi bir hevesle tamamen susturmaya karar verecek bir banka, platform veya şirket bulunmuyor. Bitcoin, diğer kripto para birimleri ile birlikte, bir kişinin fon almaya ve göndermeye devam etmesini sağlıyor.

Dağıtılmış, tarafsız olması nedeniyle Bitcoin sansüre dayanıklı durumda. Hükümetler ve şirketler tarafından kontrol edilemeyen bir ekonomik ödeme yöntemi sağlıyor.

Bitcoin’in, esasen tam anlamıyla benimsenmeye varmadığı için devam eden volatiliden bahsetmediği için mükemmel olmaktan uzak olduğu elbetteki doğrudur. Bununla birlikte, belki de şirketler yanlış anlaşılma suçluluğunu gittikçe daha fazla kapatarak sahip olduğumuz en iyi alternatiflerden biri haline gelebilir. Şimdi, her zamankinden daha fazla, Bitcoin’e ihtiyaç bulunuyor.

Kripto ekonomide yatırım yaparken yada kripto bir ürün satın alırken alt yapısını iyi analiz etmelisiniz. Aksi halde büyük zararlar yaşarsınız. Emeğinizi ve kazancınızı size yol gösteren ve geleceğinize karlı kazançlar sunan projelerle değerlendirmelisiniz.

İyi kazançlar dilerim!...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol