Binance CEO’su Türk Yatırımcılarına Özel “7 Müjdeyi” Duyurdu

Binance CEO’su Türk Yatırımcılarına Özel “7 Müjdeyi” Duyurdu

Lider Bitcoin ve kripto para borsası Binance’in CEO’su olan Changpeng Zhao (CZ), İstanbul’da düzenlenen 2019 Sermaye Piyasaları Kongresi’nde Türkiye’deki planlarına yönelik kritik açıklamalarda bulundu. Changpeng Zhao, konuşma sırasında Türk yatırımcılarına fazlası ile müjdeli haberler verdi.

İşlem hacmiyle önde gelen kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, 2019 Sermaye Piyasaları Kongresi‘ndeki ana konuşmacılar arasında yer aldı. 

Binance CEO’su, etkinlikte Bitcoin ve kripto para sektörüne yönelik gelecek beklentilerinin yanı sıra Türkiye planlarından da bahsetti. Açıklamalarına bakılırsa Changpeng Zhao, Türkiye’deki kripto para topluluğunun coşkusundan fazlası ile etkilenmiş görünüyor:

''TÜRKİYE’DEKİ BİTCOİN VE KRİPTO PARA TOPLULUĞUNDAN FAZLASI İLE ETKİLENDİM. TÜRK YATIRIMCILARIN, KRİPTO PARALARA YÖNELİK COŞKUSU BENİ HEYECANLANDIRDI. TÜRKİYE, KRİPTOYA EN GÜÇLÜ TALEPLERDEN BİRİNİ VE HIZLA BÜYÜYEN İLGİYİ GÖSTEREN CANLI BİR ÜLKE. TÜRKİYE, KÜRESEL EKONOMİK PİYASALARLA BAĞINTILI ANCAK KOMŞU AVRUPA ÜLKELERİNDEN İKİ KAT DAHA FAZLA ORANLA EKONOMİK BELİRSİZLİKLER İLE KARŞI KARŞIYA KALDIĞINDAN, GEÇEN YIL HIZLA KRİPTOYU BENİMSEDİ. BU İNANILMAZ BİR İLGİ…''

İşte Binance’in Türk kullanıcılara özel müjdeli haberleri

Açıklamalarının devamında Binance CEO’su, Türkiye’ye yönelik planlarından bahsetti ve Türk yatırımcılarına yeni müjdeler verdi. Changpeng Zhao’nun Türk kullanıcılarına yönelik verdiği kritik haberler arasında şunlar yer alıyor:

  • Binance’de çok yakında direkt banka transferi ile Türk Lirası’yla kripto para alımı mümkün olacak.Yaklaşık 4-6 haftalık bir sürede bu gerçekleştirilecek.
  • Borsa Türk kullanıcılar için masrafları fazlası ile düşük tutacak ve bu şekilde kripto paraya geçişini kolaylaştıracak.
  • Platforma ilerleyen zamanlarda Türk Lirası çiftleri eklenecek.
  • Binance, Türkiye kripto para piyasasına yakın zamanda fazlası ile yatırım yapmayı planlıyor.
  • Gelecek aylarda Türkiye’deki Binance ekibi 20 kişiye kadar büyütülecek.
  • Türk Lirası’na dayalı istikrarlı kripto para yani bir stablecoin çıkarılacak.
  • Türkiye’deki kripto para topluluğa daha iyi hizmet etmek için yeni adımlar atılacak.

Hepimize bol kazançlar dilerim. Riskinizi iyi yönetiniz!...Al-Sat emirlerini kesinlikle uzmanlar kontrolünde yapmalsınız. 

Kolay gelsin. Hoşçakalın!....

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.